TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

TESCAN is a global supplier of scientific instruments. The company is building its reputation and brand name in the field of designing and manufacturing scanning electron microscopes and system solutions for different applications.

TESCAN participates in top research projects and cooperation with the leading companies in the field of electron microscopy and microanalysis. As a result, TESCAN’s instrumentation and innovative solutions have won a leading position in the world of nano- and microtechnology.

More about us at www.tescan-orsay.com, www.tescan.com.

Youtube channel: https://www.youtube.com/watch?v=FV3b6d-ftro&t=4s&ab_channel=TESCAN

TESCAN je jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro multidisciplinární výzkum v mikro a nano měřítku. Naší vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které nachází široké využití prakticky ve všech oborech přírodních a technických věd.

S našimi řešeními se setkáte u špičkových výrobců polovodičů, ve výzkumných laboratořích, na prestižních univerzitách nebo v inovativních průmyslových a výrobních firmách. Máme tisíce instalací na čtyřech kontinentech a více než sto v České republice. Děláme vše pro to, aby naše technologie byly nejen na špičkové úrovni, ale zároveň dostupné co největšímu počtu vědeckých týmů.

Více o nás na www.tescan-orsay.com, www.tescan.com.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/watch?v=FV3b6d-ftro&t=4s&ab_channel=TESCAN

Otevřené pozice / open positions

V současné době nejsou žádná volná místa.