TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

TESCAN je jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro multidisciplinární výzkum v mikro a nano měřítku. Naší vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které nachází široké využití prakticky ve všech oborech přírodních a technických věd.

Pokračovat ve čtení

NCK MATCA

Centrum rozvíjí zejména aditivní, plazmatické a laserové technologie. Vzhledem k jejich dopadu do oblasti průmyslu, ekonomiky i bezpečnosti, má jejich zvládnutí a rozvoj těchto technologií strategický význam. V rámci dlouhodobých výzkumně-vývojových projektů pokrývá NCK MATCA celý životní cyklus výrobku – od chytrého návrhu, přes šetrnou výrobu, opravy a obnovu funkčních vlastností až po likvidaci nebezpečného opadu.

Pokračovat ve čtení

Thermo Fisher Scientific

Thermo Fisher Scientific je světovým lídrem v oblasti produků určených pro vědu s ročním ziskem přesahujícím 25 miliard dolarů a 75 000 zaměstnaci po celém světě. Naším posláním je umožnit našim zákazníkům činit svět zdravějším, čistším a bezpečnějším. Bez ohledu na to, zda se naši zákazníci věnují výzkumu v oblasti přírodních věd, řeší složité analytické výzvy, zlepšují diagnostiku a terapii pacientů nebo zvyšují produktivitu ve svých laboratořích, jsme tu, abychom je podpořili. Mezi naše značky patří Thermo Scientific, Applied Biosystems, Invitrogen, Fisher Scientific, Unity Lab Services a Patheon.

Pokračovat ve čtení